Akyaka Villa Kiralama Villa Post

Beschreibung

Gökova’nın doğaseverleri için 1 numaralı olan ilçesine bağlı Ataköy Çıtlık bölgesinde bulunan tatil evimiz dışarıdan görünmeyen korunaklı özel havuzu ile güzel bir seçenektir. Doğa ile iç içe bulunan villamız 4 kişilik çekirdek ailelerimize ve balayı çiftlerimize uygun olmaktadır.

Villamız 2 yatak odası ve 2 banyosu ile konforlu bir tatil sunmaktadır... Yatak odasının birinde 1 adet çift kişilik yatak ve banyosu bulunmaktadır. Diğer yatak odasında ise 2 adet tek kişilik yatak ve yine odanın kendisine ait banyosu bulunmaktadır. Yakın yıllara kadar sadece küçük bir balıkçı köyü olarak bilinen Akyaka bölgesindeki villamız panoramik doğa manzarasıyla siz değerli misafirlerimize unutulmaz anlar yaşatmaktadır. Villamız Akyaka plajına 5 dk'lık sürüş mesafesindedir.

Yeşil ağaçlara karşı olan manzarasıyla bol oksijenli terasında sabah kahvaltısının keyfine doyamayacaksınız...

Lüksün zirvelerini yaşatacak olan konforlu villamız Şehir merkezinden ve denizden 6km uzaklıkta bulunmaktadır…

Günlük ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz market villamızdan yaklaşık araç ile 5 dakika mesafede olup akşam yemeğini yiyebileceğiniz restoranlar ancak 2km mesafededir... Bu muhteşem villamızda unutulmaz bir tatil süreci için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir…

Villamızda ihtiyaç duyulabilecek mutfak malzemeleri bulunmaktadır.

Villamızın havuzu 10 metre uzunluğunda ve 3 metre genişliğinde olup, derinliği 150 cm'dir.

Saisonpreise

Leistungen inklusive Haftung

 •  Klima, Elektrik, Su, Gaz Kullanımı
 •  Profesyonel Ekip Tarafından Karşılanma Ve Anahtar Teslimi
 •  24 Saat Yardım Ve Danışma Hizmeti
 •  Havuz Bakımı
 •  Bahçe Bakımı
 •  Haftalık temiz havlu ve çarşaf
 •  Son temizlik ücreti

Leistungen, die nicht in der Preisliste enthalten sind

 •  Her Hafta Ara Temizlik, Havlu Ve Çarşafların Değişimi
 •  Bebek Yatağı 50 TL Mama Sandalyesi 50 TL Haftalık Fiyattır.
 •  Hoşgeldin Paketi
 •  Araç Kiralama
 • İnternet

Information

Önemli Bilgiler:

Giriş Saati : 15:00 Çıkış Saati : 10:00

Muhafazakâr tatil villamızın havuzunun ve güneşlenme alanının dışarıdan görünmemesi için her türlü önlemin alınmış olmasına rağmen, villanın diğer bölümlerinin (balkonlar, üst kat pencereleri, araç park yerleri, bahçenin bazı bölümleri vb.) dışarıdan %100 olarak görünmemesi garanti edilemez.

Müşterilerimizin bilgisine: Bu villa Akyana’nın iç kesimlerinde yer aldığından, villaya gidilecek yollar dar ve/veya toprak (tali) yol olabilir.

Kayaköy her ne kadar köy olsa da, dağınık bir yerleşime sahiptir ve villalarımız tenha bölgelerde bulunabilir. Eğer bu konuda hassasiyetiniz var ise rezervasyon departmanımızdan villaların yerlerini detaylı olarak sorunuz. Web sitemizde haritada gösterilen konumlar villaların konumları değildir. Navigasyonların yanlış yerlere yönlendirmesi nedeniyle bölgesel konumlar kullanılmıştır. Talep etmeniz halinde orijinal konumlar size gönderilecektir.

***Villaya girişte ev sahipleri tarafından hasar teminatı olarak 1000 TL depozito alınmaktadır. Bu depozito girişte nakit olarak ödenmektedir. Çıkışta ev sahibi ya da temsilcisi tarafından yapılan kontrollerde evde herhangi bir hasar tespit edilmez ise bu tutar misafirlere iade edilmektedir. Bu tutar her ev için ayrı belirlenmektedir. Girişiniz esnasında karşılaşacağınız hasar ya da eksiklikleri lütfen vakit kaybetmeden rehberimize ya da ev sahibimize iletiniz.

Elektrik, su, gaz vs. fiyatlara dahil olup, uçak bileti, ekstra temizlik, ekstra yeni çarşaf, havlu, yastık kılıfı vs. , tatil ve sağlık vs. sigortaları fiyatlara dahil değildir. Villayı kiralayan müşteri, www.heryerdevilla.com web sayfasında belirtilen "Kiralama Şartları" nı peşinen kabul etmiş sayılır.

Depozito

1000 Türk Lirası veya eş değerde Euro, Amerikan Doları veya İngiliz Sterlini kırık, dökük, hasar, zayi, kayıp vs. için villa girişinde kapora olarak alınmaktadır, herhangi bir problem olmadığı taktirde villa çıkışında size geri teslim edilir.

Önemli Not: Villalarımızın tamamı böcek ve haşerelere karşı düzenli olarak T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ile ilaçlanıp temizlenmektedir. Buna rağmen doğal ortam içerisinde bulunan villalarımızda böcek vb. haşerelerin görülme ihtimali bulunmaktadır.

Verfügbarkeitskalender

Calendar

Ähnliche Liste