Beschreibung

Kıbrıs Girne’de yer alan Karakum villamız, Karakum Plajı’na 700m  Lefkoşe’ye 2 km uzaklık mesafesinde yer almaktadır.

Villa Karakum özel havuzlu tatil villamız, 4 adet yatak odasına ve 5 banyoya sahip olup  8 kişi konaklama kapasitesine sahiptir.

Kıbrıs Girne’de yer alan Villa Karakum doğa içerisinde yer alan villamız, şık iç tasarıma tasarıma sahip olmakla birlikte doğa sakin ve huzurlu bir  atmosfere sahiptir. Villamızda evinizde ihtiyaç duyacağınız tüm araç ve gereçler bulunmaktadır.

Araç kullanım yönü farklılığı nedeni ile transfer  gereklidir/tavsiye edilir

Önemli Bilgiler

  • Giriş Saati     : 14:00
  • Çıkış Saati     : 10:00

Müşterilerimizin bilgisine: Villaya gidilecek yollar dar ve / veya toprak (tali) yol olabilir. Araç kullanım yönü farklılığı nedeni ile transfer tavsiye edilir.

Günlük ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz market 1 km,  şehir merkezi 2 km, plaj 700 m uzaklıktadır.

Villanın konumu konusunda hassasiyetiniz var ise rezervasyon departmanımızdan villaların yerlerini detaylı olarak sorunuz. Web sitemizde haritada gösterilen konumlar villaların konumları değildir. Navigasyonların yanlış yerlere yönlendirmesi nedeniyle bölgesel konumlar kullanılmıştır. Talep etmeniz halinde orijinal konumlar size gönderilecektir.

***Villaya girişte ev sahipleri tarafından hasar teminatı olarak depozito alınmaktadır. Bu depozito girişte nakit olarak ödenmektedir. Çıkışta ev sahibi ya da temsilcisi tarafından yapılan kontrollerde evde herhangi bir hasar tespit edilmez ise bu tutar misafirlere iade edilmektedir. Bu tutar her ev için ayrı belirlenmektedir. Girişiniz esnasında karşılaşacağınız hasar ya da eksiklikleri lütfen vakit kaybetmeden rehberimize ya da ev sahibimize iletiniz.

Önemli Not :

Villalarımızın tamamı böcek ve haşerelere karşı düzenli olarak T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ile ilaçlanıp temizlenmektedir. Buna rağmen doğal ortam içerisinde bulunan villalarımızda böcek vb. haşerelerin görülme ihtimali bulunmaktadır.

Market ile aramizdaki mesafe 150 mt., Supermarket 1 km. uzaklikta. Karakum Plajina mesafe 700 mt. Ercan Havaalani 35 km. ( 30 dakika arac ile ) Larnaca Havaalani 80 km. ( 1 saat 10 dakika arac ile )  Verilen fiyatlara Normal Kullanim sartlarinda Elektrik - Su - Dogal gaz dahildir. Asiri elektrik kullanimi olursa belli bir ucret alinir. Misafirler geldigi zaman, bu konuda bilgilendirilirler.  Simdiye kadar kimseden asiri tuketimden dolayi para alinmadi.

 

Saisonpreise

Leistungen inklusive Haftung

Leistungen, die nicht in der Preisliste enthalten sind

Information

Verfügbarkeitskalender

Calendar

Ähnliche Liste