Beschreibung

Villa Pro, Kemer Çamyuva'da çok sakin bir konumda yer almaktadır. Toplamda 5 yatak odası bulunan özel havuzlu villada gayette geniş bir bahçe bölümü yer almaktadır.

Villa Pro'ün havuzunun ve bahçenin etrafında bulunan ağaçlar sayesinde korunaklı hale getirilmiştir. Havuzun içinde hiçbir şekilde dışarıdan görünüm söz konusu değildir. Ayrıca güneşlenme alanlarının bir kısmı da tamamen korunaklıdır. Güneşlenme alanlarının diğer bir kısmı villanın karşısında konumlanan diğer bir evin penceresinden kısmen de olsa görünebilmektedir.

Villanın içerisi çok zevkli ve özenilerek tasarlanmıştır. Salon bölümü geniş olduğundan dolayı geniş aileler ve arkadaş grupları da rahatlıkla konaklamalarını sağlayabilirler.

Çamyuva'nın merkezine 200 metre mesafede bulunan villa, Kemer'in merkezine ise sadece 4 km mesafededir. Merkezi ama aynı zamanda sakin konumundan dolayı dikkat çeken Villa Pro'ün ayrıca dolmuş, market ve restoran gibi bölümlere yakınlığından dolayı araçsız tatil imkanı da sizleri bekliyor olacak.

Villamızda elektrik ve su ücreti çıkışta sayaçlar kontrol edildikten sonra tahsil edilmektedir.

Saisonpreise

Leistungen inklusive Haftung

 •  Profesyonel Ekip Tarafından Karşılanma Ve Anahtar Teslimi
 •  24 Saat Yardım Ve Danışma Hizmeti
 •  Havuz Bakımı
 •  Bahçe Bakımı
 •  Haftalık temiz havlu ve çarşaf
 •  İnternet

Leistungen, die nicht in der Preisliste enthalten sind

 •  Elektrik, Su, Kullanımı
 •  Son temizlik ücreti 300 TL
 •  Her Hafta Ara Temizlik, Havlu Ve Çarşafların Değişimi
 •  Bebek Yatağı 50 TL Mama Sandalyesi 50 TL Haftalık Fiyattır.
 •  Hoşgeldin Paketi
 •  Aktiviteler
 •  Araç Kiralama

Elektrik Kullanımı  kWh x 0,50 tl'dir. Villaya girişinizde temsilcilerimiz sizinle birlikte sayaç numarasını alacaktır, çıkışta tekrar kontrol elidip kullanım ücreti çıkarılacaktır.

Information

Önemli Bilgiler

Giriş Saati : 16:00

Çıkış Saati : 10:00

Muhafazakâr tatil villamızın havuzunun ve güneşlenme alanının dışarıdan görünmemesi için her türlü önlemin alınmış olmasına rağmen, villanın diğer bölümlerinin (balkonlar, üst kat pencereleri, araç park yerleri, bahçenin bazı bölümleri vb. ) dışarıdan %100 olarak görünmemesi garanti edilemez.

Müşterilerimizin bilgisine : 

Kemer Çamyuva her ne kadar gelişmiş bir yerleşim yeri olsa da, dağınık bir yerleşime sahiptir ve villalarımız tenha bölgelerde bulunabilir. Eğer bu konuda hassasiyetiniz var ise rezervasyon departmanımızdan villaların yerlerini detaylı olarak sorunuz. Web sitemizde haritada gösterilen konumlar villaların konumları değildir. Navigasyonların yanlış yerlere yönlendirmesi nedeniyle bölgesel konumlar kullanılmıştır. Talep etmeniz halinde orijinal konumlar size gönderilecektir.

***Villaya girişte ev sahipleri tarafından hasar teminatı olarak depozito alınmaktadır. Bu depozito girişte nakit olarak ödenmektedir. Çıkışta ev sahibi ya da temsilcisi tarafından yapılan kontrollerde evde herhangi bir hasar tespit edilmez ise bu tutar misafirlere iade edilmektedir. Bu tutar her ev için ayrı belirlenmektedir. Girişiniz esnasında karşılaşacağınız hasar ya da eksiklikleri lütfen vakit kaybetmeden rehberimize ya da ev sahibimize iletiniz.

Elektrik, su, gaz vs., uçak bileti, ekstra temizlik, ekstra yeni çarşaf, havlu, yastık kılıfı vs. , tatil ve sağlık vs. sigortaları fiyatlara dahil değildir. Villayı kiralayan müşteri, www.heryerdevilla.com web sayfasında belirtilen "Kiralama Şartları" nı peşinen kabul etmiş sayılır.

Depozito

1000 Türk Lirası veya eş değerde Euro, Amerikan Doları veya İngiliz Sterlini kırık, dökük, hasar, zayi, kayıp vs. için villa girişinde kapora olarak alınmaktadır, herhangi bir problem olmadığı taktirde villa çıkışında size geri teslim edilir.

Önemli Not :

Villalarımızın tamamı böcek ve haşerelere karşı düzenli olarak T. C. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ile ilaçlanıp temizlenmektedir. Buna rağmen doğal ortam içerisinde bulunan villalarımızda böcek vb. haşerelerin görülme ihtimali bulunmaktadır.

Verfügbarkeitskalender

Calendar

Ähnliche Liste