Kalkan Villa Hayal

Season Prices

Detail

Villa Hayal, Kaş Kalkan Kalamar bölgesinde denize sıfır konumda yer alan 4 yatak odalı 8 kişilik bir tatil villasıdır.

Manzara olarak panoramik deniz manzarasına sahiptir. Villamızın kendine ait plajı ve iskelesi vardır. Dilerseniz 5x10m ebatındaki havuzunda deniz manzarası eşliğinde keyif yapın yada denize kadar 50 adım atıp kendinize ait iskelede güneşleyip denize girip berrak suların keyfini sürün.

Denize sıfır konumu kendine ait özel plajı ve iskelesi ile Villa Hayal tatilcilere muhteşem bir tatil fırsatı sunmaktadır.Tatilcilere havuz ve deniz seçeneğini bir arada sunan villamız geniş bahçesi ile de tatilcilere eğlenceli bir tatil ortamı sağlamaktadır.Kalabalık aile ve arkadaş guruplarına özel bir seçenek olan villamızda eğlenceli bir tatil sizi bekliyor.

Villa Hayal, açık mutfak ve salonu, 4 yatak odası, her yatak odasında banyosu bulunan ve her yatak odasından deniz manzarası gören villamız eşsiz bir konuma sahiptir. Odalarımızdan 3 tanesi duble yataklı 1 oda da ise 2 single yatak bulunmaktadır. Villamızın her odasında elbise dolabı, mutfağında gerekli mutfak ekipmanları, salonunda tv ve uydu mevcuttur.

Bahçe kısmına geldiğimizde ise geniş bir bahçe ve bu bahçede yer alan büyük bir havuz, havuz başında kişi sayısı kadar şezlong, deniz manzaralı bir çardak,  bahçe mobilyası yer almaktadır.

Bahçeden deniz 50 adım ile inip 16m2 lik bir iskelede güneşlenebilir sonrasında dilerseniz denizin serin sularında keyif sürebilirsiniz.

 

Services Including Liability

Services not included in the price list

Information

2022

Availability Calendar (2022)

2023