Villa Fatu

Description

Villa Fatu, adadaki en uzun kumsallardan birine yürüme mesafesinde bulunan harika bir 8 odalı villa. Büyük bir özel yüzme havuzuna sahip geniş bahçelerde yer alan bu etkileyici villa, çok sayıda ağaçlarla çevrilidir.

Villamız korfu kırsalının muhteşem deniz manzarasına sahiptir. Muhteşem Almyros plajı, Acharavi'nin merkezinde 5 dakikalık sürüş mesafesinde çeşitli dükkanlar ve yiyecek yiyebileceğiniz yerler ile yürüyerek yaklaşık 15 dakika uzaklıktadır. Villada ayrıca, ana havuzda ve yatak odalarında ücretsiz havuz ısıtması, Wi-Fi ve klima / ısıtma ve ek binadaki mutfak alanlarından faydalanılmaktadır.

8 yatak odasında 4 cift kişilik ve 8 tek kişilik yatak bulunmaktadır.

 

Zemin katta, bir tarafı bahçeye bakan pencereleri olan, tam donanımlı mutfak bulunan aydınlık ve havadar bölünmüş bir salon ve yemek odası bulunmaktadır. Salondan geniş, kemerli teras kapıları, havuz kenarında gölgelikli, denize bakan bir terasa açılmaktadır.

 

Ana evdeki tüm yatak odalarında klima mevcuttur. Dışında, taşlarla inşa edilmiş Barbekü bulunmaktadır, açık hava yemekleri için ideal olan masa ve sandalyeler içeren büyük bir pergola vardır. Gölgelenmiş özel teraslar ve villa dışındaki görkemli manzaralar var. Büyük aileler için, ek bina idealdir.

Season Prices

Services Including Liability

Services not included in the price list

Information

Availability Calendar

Calendar

Similar Listing